środa, 13 maja 2009

Nagły atak Jelenia

Nietypowo piszę w środku tygodnia, ale tak musiało być skoro Jeleń i Lewandowski dali swoim drużynom zwycięstwo ... a mój kolega (redaktor Michał) wiercił mi dziurę w brzuchu w sprawie tego posta.

Drużyna Auxerre podejmowała u siebie zespół Grenoble. Jeleń wyróżnił się już w 6 minucie żółtą kartką, później było już tylko lepiej. W 36 minucie Polak wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie, a w 73 postawił dwukropek nad Ü strzelając bramkę na 2:0. To 11 i 12 trafienie Irka w tym sezonie, a cały dorobek bramkowy Auxerre wynosi 31 goli.

Bramka na 1:0 36 minuta

Bramka na 2:0 73 minuta

W półfinałowym meczu pucharu Ukrainy z bardzo dobrej strony pokazał się Mariusz Lewandowski, co prawda na boisku przebywał jedynie 26 minut, lecz ten czas wykorzystał efektywnie i zdobył gola na wagę zwycięstwa. Bramka Polaka była jedyną w tym meczu i padła w 83 minucie.